responsive web templates

Hafif - Mini Depo Raf Sistemleri

Farklı kombinasyonları ile geniş kullanım alanına sahip Hafif - Mini Depo Raf Sistemleri, Hafif Stok Depolarda,Gross Marketlerde, Endüstriyel Mağazalarda, Yapı Marketlerde ve benzeri yerlerde depolama yada direk teşhir amaçlı olarak kullanılabilmektedir.
Aynı anda hem depo hemde teşhir amaçlı kullanabilir ve nispeten daha hafif ürünlerin depolanmasında tercih edilmektedir. Çoğunlukla insan gücü ile yükleme ve boşaltma yapılmaktadır. Ekonomik ve montajının protik olması öne çıkan başlıca özellikleridir.
Hafif - Mini Market Depo Raf Sistemlerinde Tercih Edilen Profiller
Üzerinde her 50 mm ‘de bir delik bulunan Profil Ayaklar ihtiyaca göre farklı uzunluklarda üretilebilinir. Profil uzunluğu depo alanının yüksekliğine ve raf sayısına göre belirlenebilirken, çapı ve kalınlığı ise uzunluk göz önünde bulundurularak, depolanacak ürünün ağırlığına göre tespit edilmektedir.
Hafif - Mini Market Depo Raf Sistemlerinde Tercih Edilen Traversler
Yükün üzerine konulduğu taşıyıcı elemanlardır. Yatay olarak konnektörlerindeki tırnaklar vasıtası ile iki ucundan profillere (Ayaklara) monte edilirler. En yaygın kullanılan CC profiller olsa da istiflenecek ürünlerin ağırlığına göre çeşitli alternatifleri bulunmakta olup ihtiyaca göre farklı uzunluklarda üretilebilmektedirler.

REFERANSLAR

HİZMETLERİMİZ

PROJELER

BİZİMLE E-MAİL ADRESİNİZİ PAYLAŞIN

Ardisan.net ile ilgili tüm tüm yeniliklerden haberdar olmak için mail adresinizi bizimle paylaşın.